Pravidla domu

Čas příjezdu je kdykoliv po 14:30. Odjezd do 11:30.

Apartmánový dům nemá stálou službu recepce. Přístup do objektu a na pokoje je možný non-stop s elektronickým klíčem (NFC) staženým do chytrého telefonu přes aplikaci Activakey / v současné době zatím není podporováno pro mobilní zařízení s iOS/. Uživatelé bez této aplikace obdrží od ubytovatele číselný kód prostřednictvím sms nebo emailem a svoji ubytovací kartu získají v bezpečnostní schránce před vstupem do objektu.

Pro případ potřeby kontaktovat ubytovatele v naléhavých situacích při příjezdu nebo během pobytu obdrží host kontaktní telefon předem.

Parkování na uzavřeném sousedním pozemku (vzdálenost 50m) je za příplatek. Pozemek je monitorován kamerovým systémem.

Chceme, aby se naši hosté cítili jako na návštěvě. Čistotu, pořádek a slušnost považujeme za standard, o kterém se nemusí zbytečně psát. V celém objektu se nekouří.

Žádáme o dodržování nočního klidu od 22:00 v celém objektu a v jeho okolí.

Konečný úklid je zahrnut v ceně pobytu. Úklid a výměna prádla během pobytu je možná po dohodě za příplatek, v rámci provozních možností objektu.

Všechny apartmány jsou nekuřácké. Kouření je umožněno pouze na balkonu apartmánu (toto platí pro apartmány č.1, č.5 a č.7)

Ubytování je nevhodné pro domácí mazlíčky s výjimkou psů do 12 kg. Pobyt psů je umožněn pouze za příplatek a musí být vyžádán předem. Možnost ubytovat psa je vždy uvedena v potvrzení rezervace.

Večírky, hlučná zábava nebo společenské akce jsou v celém objektu zakázány.

Společné prostory objektu jsou monitorovány kamerovým systémem.

Ubytování je vhodné pro pro děti (0-16 let) v doprovodu rodičů. Mládež ve věku 15 – 18 let bez pedagogického doprovodu neubytováváme. Předpokládáme, že rodiče usměrní chování svých dětí tak, aby nebyli rušeni ostatní hosté ubytování v objektu.

Vybavení pro miminka do 2 let je k dispozici na vyžádání předem (dětská postýlka, lůžkoviny, nočník, přebalovací podložka)

Aktivity v okolí

Objevte krásu hlinecka a vysočiny

Lyžování
Sjezdové a běžecké lyžování

Navštivte Skiareál Hlinsko a užijte si den plný zábavy. Sjezdovka o délce 450 metrů, 3 lyžařské vleky, půjčovna vybavení a škola lyžování.

Turistika
Turistika

Vysočina se nachází v samém srdci České republiky na pomezí Čech a Moravy. Nabízí spoustu turistických tras pro milovníky procházek.

Cykloturistika
Cykloturistika

V okolí Hlinska se nachází spoustu cyklotras a cyklostezek, které Vás zavedou na ty nejkrásnější a nejklidnější místa Vysočiny.


Cykloturistika
Zajímavosti a kultura

Na Hlinecku naleznete četné kulturní památky, oblíbené rodinné atrakce i přírodní zajímavosti. Vybere si každý.